Haber Detayı
13 Eylül 2018 - Perşembe 12:49
 
MÜSİAD Gebze’de KOSGEB Konuşuldu
Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Gebze, KOSGEB Kocaeli OSB Müdürü Hakan Demirci'nin konuşmacı olarak katıldığı “KOSGEB Destekleri” konulu kahvaltı programı üyelerinin yoğun katılımıyla beraber şube hizmet binasında gerçekleştirdi.
Gebze Haberi
MÜSİAD Gebze’de KOSGEB Konuşuldu

KOSGEB’e sunulan projelerin ve çalışmaların geri dönüşleri, KOSGEB’den alınabilecek destekler, KOSGEB’in yeni kurum ve kuruluşlara yapmış olduğu tecrübe ve maddi destek içerikleri, KOSGEB eğitimleri ve personel desteklerine değinilen kahvaltıda üyelerin de soruları üzerine soru-cevap kısımlı bir bölüm de gerçekleşti. Bu kapsamda soruları cevaplayan ve belirli konulara açıklık getirmeye çalışan KOSGEB Kocaeli OSB Müdürü Hakan Demirci, “KOSGEB olarak Gebze'de yapılanmamızı güçlendiriyoruz. Bununla beraber KOSGEB destekleri için projelerini bizlere sunan ve bizden destek bekleyen girişimcilerimize en iyi eğitimi ve hizmeti vermek için ciddi bir çalışma içerisindeyiz. Eğitimler kapsamında girişimcilerimizin her konuda aydınlanması ve girişimcilik adına akıllarında oluşabilecek soru işaretlerine engel olmaya çalışacağız. Bizim için siz işadamlarıyla bu tarz ortamlarda buluşabilmek çok güzel. KOSGEB olarak elimizden geldiğince girişimcilerimizi ve işadamlarımızı aydınlatmaya çalışacağız. Bizleri davet ettikleri için ayrıca MÜSİAD Gebze Şubesine ve MÜSİAD Gebze Başkanı Sayın Nihat Yıldırım’a teşekkür ediyorum.” dedi.

DEMİRCİ’YE ÜYE KARTI VERİLDİ

Programın sonunda MÜSİAD Gebze Başkanı Nihat Yıldırım, KOSGEB Kocaeli OSB Müdürü Hakan Demirci ile yeni üyelerin üyelik kartlarını takdim etti ve günün anlam ve önemine binaen fotoğraf çekildi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: MÜSİAD, Gebze’de, KOSGEB, Konuşuldu,
Yorumlar
Haber Yazılımı