Haber Detayı
03 Mart 2017 - Cuma 12:49
 
MÜSİAD GEBZE’DEN GTO’YA ZİYARET!
MÜSİAD Gebze Şubesi gerçekleştirdikleri kongrenin ardından ziyaretlerine başlayarak çalışmalarına hız verdi.
Gebze Haberi
MÜSİAD GEBZE’DEN GTO’YA ZİYARET!

MÜSİAD Gebze Şubesi Başkanı Nihat Yıldırım Başkanlığı’ndaki MÜSİAD heyeti gerçekleştirdikleri kongre ardından ilk ziyaretini, Gebze Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Nail Çiler’e yaptı.

ÇİLER MİLLİ İSTİHDAM SEFERBERLİĞİNE DİKKAT ÇEKTİ

Bölgemiz ve ülkemiz ticari yaşamına ilişkin değerlendirmenin yapıldığı ziyarette, “Milli İstihdam Seferberliği” ne dikkat çeken Başkan Çiler, sanayiciler ve işadamları olarak bu sürece gerekli desteği vermemiz gerektiğini vurgulayarak ve “istihdam seferberliği” kapsamında sağlanan Devlet desteklerinin detaylarını ziyaretçilerimiz ile paylaştı. Ziyaretleri için MÜSİAD heyetine teşekkürlerini ileten Başkan Çiler, tüm heyet üyelerine dernek çalışmalarında başarılar diledi.

YILDIRIM: HALKIMIZ KARAR VERECEK

MÜSİAD Gebze Şubesi Başkanı Nihat Yıldırım ise, Çiler’e kabulünden ötürü teşekkür ederek, çalışmalarında başarılar diledi. Referandumla ilgili de değerlendirmelerde bulunan Başkan Yıldırım, "Referandumda halkımız bir sistem değişikliği ile ilgili karar verecek. Herkesin  olduğu gibi derneğimiz içinde de ki üyelerimizin verecekleri oya saygımız var. Ancak MÜSİAD Gebze Şubesi olarak bu referandumda tavrımız Cumhurbaşkanımıza destek vermek ve arkasında durmaktır." dedi.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: MÜSİAD, GEBZE’DEN, GTO’YA, ZİYARET!,
Yorumlar
Haber Yazılımı