Haber Detayı
02 Ekim 2018 - Salı 13:19
 
“OKUYORUZ SÖYLEŞİYORUZ” PROJESİ 9 BİN ÇOCUKLA BULUŞTU!
Çayırova Belediyesi’nin Çocuk Edebiyat Günleri kapsamında düzenlediği “Okuyoruz Söyleşiyoruz” projesiyle başarılı 2 dönemi geride bırakan Çayırova Belediyesi, ilkokul 4. sınıflara yönelik olan projeyi 3. yılında da sürdürüyor.
Çayırova Haberi
“OKUYORUZ SÖYLEŞİYORUZ” PROJESİ 9 BİN ÇOCUKLA BULUŞTU!

Çocuklara kitap sevgisi ve okuma alışkanlığı kazandırma hedefiyle yola çıkan Çayırova Belediyesi, ilçe genelindeki tüm 4. Sınıf öğrencilerini kapsayan proje çerçevesinde çocuk edebiyatının önemli yazarlarını öğrencilerle buluşturmaya devam ediyor. 3. Yılında 9 bini aşkın öğrenciye ulaşan Çayırova Belediyesi projenin 3. yılında ilk söyleşiyi Çayırova Mehmet Akif İlkokulu ile gerçekleştirecek. Mehmet Akif İlkokulunda tüm 4. Sınıf öğrencilerine çocuk edebiyat yazarı Yaşar Bayraktar’ın kitaplarını dağıtan belediye yetkilileri, öğrencilerin kitaplar hakkında hoş sohbetlerine de eşlik ettiler.  

YENİ DÖNEMİN İLK BULUŞMASI 22 EKİM’DE

Öğrencilere yazarın kitaplarını dağıtarak onlarla bir süre sohbet eden belediye yetkilileri kitaplar ve okuma alışkanlığı ile alakalı çeşitli tavsiyelerde bulundular. Ünlü çocuk edebiyat yazarı Yaşar Bayraktar’ın kitaplarını öğrencilere dağıtan belediye yetkilileri 22 Ekim Pazartesi günü saat 10.00’da Çayırova Belediyesi Kültür Salonunda yapılacak olan öğrenci yazar buluşmasına davet ettiler.

Kaynak: Editör:
Etiketler: “OKUYORUZ, SÖYLEŞİYORUZ”, PROJESİ, 9, BİN, ÇOCUKLA, BULUŞTU!,
Yorumlar
Haber Yazılımı