Haber Detayı
10 Aralık 2015 - Perşembe 11:55
 
Ortak çalışma yapacağız!
Gebze Haberi
Ortak çalışma yapacağız!

Trafik ışıklarında mendil satıp dilencilik yapan çocuklarla ilgili açıklama yapan Gebze İlçe Emniyet Müdürü Ahmet Gider, diğer kurumlarla ortak bir çalışmayla sorunu çözeceklerini söyledi.

Suriyeli çocukların Trafik ışıklarında mendil satıp dilenmesi ve hayatlarını riske atmasıyla ilgili Gebze Emniyet Müdürü Ahmet Gider açıklama yaptı. Gider konunun sadece Polis önlemleriyle çözülemeyeceğini belirterek ortak çalışma yapılacağını söyledi. Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Gebze Emniyet Müdürü Adem Gider; “Şuanda mevcutta bir çalışma zaten yapıyoruz. Fakat bu sorunu biliyorum. Kurumlar ile ortak bir çalışma yapacağız. Konunun çözümü için bir çalışma hazırlıyoruz. Diğer kurumlar ile yapacağımız çalışmayla konuyu çözüme kavuşturacağız. Fakat altını çizerek belirtmek isterim ki şuanda bizim bu noktada yaptığımız bir çalışma zaten var” dedi.

HERKESE GÖREV DÜŞÜYOR

Gebze’nin çeşitli noktalarında ki trafik ışıklarında dilenen, mendil satan çocuklar hem sürücülere zor anlar yaşattıkları gibi hem de hayatlarını da tehlikeye atıyorlar. Bu konuda başta Emniyet olmak üzere, Zabıta ve diğer kurumlara önemli görevler düşüyor. Kurumlar bir araya gelerek bu sorunu çözmeleri gerekiyor.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Ortak, çalışma, yapacağız!,
Yorumlar
Haber Yazılımı