Haber Detayı
31 Temmuz 2017 - Pazartesi 12:43
 
Osmangazi ve Hanibal'ın Tünelleri temizleniyor
Kocaeli’deki tüneller özel ekiple temizleniyor
Gebze Haberi
Osmangazi ve Hanibal'ın Tünelleri temizleniyor

Büyükşehir Belediyesi tarafından kent genelindeki tünellerde temizlik yapılıyor. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Kocaeli genelinde bulunan tünellerde temizlik çalışması gerçekleştirdi. Ekipler tünellerde araçların geçişlerinde egzoz dumanlarından oluşan ve lastiklerle beraber gelen kirliliğin önüne geçti. Tüneller özel araçlarla yıkanıp temizlendi.

TERTEMİZ TÜNELLER

Büyükşehir Belediyesi kentin ulaşımını tünel, duble yol, köprülü kavşak gibi hizmetler ile kesintisiz olmasını sağlarken bu alanlarda oluşan kirlilik için de özel çalışma yürütüyor. Bu kapsamda Büyükşehir Belediyesi Park Bahçe ve Yeşil Alanlar Dairesi Başkanlığı tarafından özel ekip ve ekipmanlar ile temizlik hizmeti yürütülüyor.

SEKA, DERİNCE, HANİBAL…

Çalışmalar kapsamında kent genelinde bulunan tünellerde oluşan kirliliğin önüne geçildi. Uzman ekipler tarafından yapılan çalışmalar neticesinde Seka Tüneli, Derince Tüneli ve Gebze Osmangazi ve Hanibal Tüneli’nde temizlik çalışması yaptı. Çalışma ile tünellerde oluşan kirlilik ortadan kaldırıldı.

UZMAN EKİPLER GÖREV YAPIYOR

Temizlik çalışmaları uzman ekipler tarafından yapılıyor. Her bir tünel için 3 tanker, 2 süpürge aracı ve 30 kişilik temizlik personeli hizmet veriyor. Ekipler hem tünel yolları hem de duvarlarının temizliğini sağlıyor.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Osmangazi, ve, Hanibal'ın, Tünelleri, temizleniyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı