Haber Detayı
12 Şubat 2019 - Salı 10:37
 
Osmanoğlu Kendini Tanıttı
Geçtiğimiz haftasonu CHP Darıca Belediye Meclis Üyeliği aday adaylığı dosyasını ilçe başkanlığına teslim eden Müslüm Osmanoğlu, "Ben ilçe halkına hizmet etmek adına bir yol çıktım. Siyasi geçmişim yok ancak siyasetçi olmak gibi bir amacımda yok. Birlikte yaşadığım insanların dertleri ile dertlenmek adına başvurumu gerçekleştirdim."dedi.
Darıca Haberi
Osmanoğlu Kendini Tanıttı

Bir çok sosyal proje içinde yer alan ancak siyasi bir geçmişi olmadığını ifade eden Osmanoğlu, "Yaşadığım çevreye ve halkımıza hizmet etmek adına tecrübeli bir siyaset geçmişine ihtiyaç olmadığını düşünüyorum. Önemli olan samimi duygularla insanlara yararlı olmak için yola çıkmak tır."dedi. Osmanoğlu kendisini tanıtan bir özgeçmiş metninde, "1978 yılında Erzurum'da doğdum. ilk okulu köyde orta okulu Oltu Yusuf Ziya Bey Orta okulunda liseyi Oltu Lisesi'nde ikinci sınıfa kadar okudum. Hayat şartları beni İstanbul’la buluşturdu ve lise son sınıfı Kartal Semiha Şakir Lisesi'nde bitirdim. Ve iş hayatına atıldım. Gıda sektöründe çalıştım.
 İşletme sahibiyim ve yıllarca spor kulübü yöneticiliği yaptım.Beylikbağıspor kulubünde 3 sene yönetimde bulundum .Ardından kulüp başkanlığı yaptım. Bir çok sivil toplum kuruluşunda görev aldım. Kocaeli Erzurum Dernekler Federasyonunda Darıca Şenkaya ve köy derneklerinde hizmet yaptım.Kö derneğimizin kurucu başkanlığını yaptım. Her zaman sosyal sorumluluk projelerinde yer aldım."dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Osmanoğlu, Kendini, Tanıttı,
Yorumlar
Haber Yazılımı