Projeler halkımızın yüzünü güldürecek!
Haber
23 Ocak 2019 - Çarşamba 10:22
 
Projeler halkımızın yüzünü güldürecek!
AK Parti Teşkilatları, Darıca belediye başkan Adayı Muzaffer Bıyık’ın Aday tanıtım toplantısında buluştu. Seçim beyannamesinin hazırlandığını ifade eden Bıyık, “Halkımızın tebessüm edeceği projelerle geleceğiz. Asla hayal satmayacağız. Yapamayacağımız hiçbir işin sözünü vermeyeceğiz.”dedi.
Darıca Haberi
Projeler halkımızın yüzünü güldürecek!

Haber: Ömür KAVRAN - AK Parti’de Aday Tanıtım Programları Darıca’dan başladı. AK Parti’nin Darıca Belediye Başkan Adayı Muzaffer Bıyık’ın tanıtım programında Partililer salona sığmadı. Yoğun bir katılım ve büyük bir sevginin yaşandığı, Adnan Menderes Kültür Merkezi’nde gerçekleşen programda, yeni Darıca vizyonunun çerçevesi belirlendi.

AK DAVA’NIN NEFERİ OLMAK ONURDUR

AK Parti Darıca Belediye başkan Adayı Muzaffer Bıyık, yaptığı konuşma da “Yıllarca omuz omuza çalıştık. Partimizin çeşitli kademelerinde görev yaptık. Böylesine bir davada nefer olmak, hele ki İlçe Başkanı olmak hayatımın en büyük onurudur. Darıca’da 15 yıl Belediye Başkanlığı yapmış, Darıca’nın şehir olmasında en büyük etken, 15 yıl kentimize hizmet dene Şükrü bey ve Kocaeli’nin ağabeyi İbrahim Karaosmanoğlu’dur. 15 yılın dokuz yılında bir çok hizmete beraber iştirak ettik. Başkanımızla beraber hep istişare içinde bulunduk. 9 yıl beraber yol yürüdük. Yaşadığımız 8 seçimde sahada beraber çalıştık. Hiç birinde Belediye Başkanımız bu benim seçimim değil deyip kenara çekilmedi. Bizlerle beraber yol yürüdü. Biz bugün eğer Belediye Başkan Adayı olarak geldiysek, bunda teşkilatların etkisi var.

PROJELERLE HALKIMIZIN YÜZÜ GÜLECEK

İlçe Başkanlığımız boyunca teşkilatlarımızın yüzünü yere eğecek hiçbir işin içinde olmadık. Bundan sonra da teşkilatlarımızla beraber, Başkanlarımızla beraber çalışmaya devam edeceğiz. Darıca ile ilgili seçim beyannamesi hazırlıyoruz. İnsan dokunan, gündelik hayatı kolaylaştıracak projelerle insanımızın karşısına geleceğiz. Halkımızın tebessüm edeceği projelerle geleceğiz. Asla hayal satmayacağız. Yapamayacağımız hiçbir işin sözünü verip, günü kurtarmayacağız. Ne aldatan olacağız, ne aldanan olacağız. Gayret bizden, takdir milletimizden. Sahada var gücümüzle daha çok koşturacağız. Darıca’da birlik ruhu var. Her kademe birlik içinde yürüyen bir süreç var. MHP’de de güzel bir hava var. Cumhur İttifakı’nın meyvesini en güzel şekilde vereceği İlçelerin başında Darıca geliyor. Cumhur İttifakı’na hassasiyet göstermeliyiz. Cumhur İttifakı’nın derdi 3-5 Belediye değil, Türkiye’nin geleceğidir.”dedi.

ÜLKEYİ İHANET EDENLERE DARICA’YI TESLİM EDEMEYİZ

Programda konuşma yapan Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak, çok önemli açıklamalarda bulundu. Belediye Başkan Adayı Muzaffer Bıyık’a güçlü bir destek veren Karabacak, Darıca’da seçimleri mutlaka AK Parti ve Cumhur İttifakı’nın kazanması gerektiğini belirterek, “15 yılda girdiğimiz bütün seçimleri kazanarak Darıca’da başarıdan başarıya koştuk. Kocaeli ve Darıca’da önemli hizmetler yaptık. Bununla gurur duyuyoruz. Gurur duymasınlar utansın.  O kadar güzel işler yaptık ki Milletimizin bize ilk seçimlerde verdiği Yüzde 34’lük oy, 2014 seçimlerinde oyumu Yüzde 50.3 oldu. Biz Milletimizi ve bize güvenenleri, teşkilatımızın başını öne eğdirecek hiçbir işe imza atmadık. Bugün de şerefemizle, onurumuzla bir başka AK Partili kardeşimizle bu bayrağı taşıyacağız. AK Kadrolardan istenen bu şehre hizmet etmektir. Çünkü bizim liderimiz bu ülkeye 17 yıldır hizmet ediyor. Bu da bizim boynumuzun borcudur. Biz eğer liderimizin dava arkadaşıysak, Cumhur İttifakıyla, MHP’ye gönül verenleri de içimize alarak bu seçimlerden güçlü çıkmalıyız. Gönül kırgınlığımız yoktur. Bu bize Cumhurbaşkanımızın emridir. Onun kararı başımızın üstündedir. Leş kargaları gibi bu ülkeye ihanet edenlere biz Darıca’yı teslim edemeyiz. Sonuna kadar savaşacağız.”diye konuştu. 

KOCAELİ MODEL OLDU

Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Tahir Büyükakın ise, “Bize vatandaşa hizmet için yola çıktık. Milletimize efendi olmak değil bizim derdimiz. Kocaeli, Türkiye’de ki bütün Büyükşehir Belediyelerine rol model oldu. Bu Kocaeli’de gösterilen performansın başarısıdır. Önümüzde ki süreçte çok güzel projeler hazırladık. Projelerimizi şekillendirirken merkezine aldığımız ana konu yönetim anlayışı. Hiç kimseyi unutmayacağız. Tarihimizden kültürüne kadar her şeyi içerisine alan bir Belediyecilik olacak. İlk önceliğimiz toplu ulaşım ve trafikle ilgili olacak. Biz üçlü modelimizle Darıcamız güçlü olacak. Muzaffer Bıyıkla beraber yeni ufuklar diliyorum “şeklinde konuştu. 

DARICA HAK ETTİĞİ HİZMETLERİ ALMAYA DEVAM EDECEK

AK Parti İl Başkanı Abdullah Eryarsoy seçimlerde teşkilatlara büyük görev düştüğünü ifade ederek, “Şükrü bey 15 yıldır gece gündüz demeden Darıcamıza çok güzel hizmetlerde bulundu. 31 Mart yerel seçimlerinde 9 yıldır İlçe Başkanlığı yapan, teşkilatın içinden gelen adayımız Muzaffer beye başarılar diliyorum. Şükrü Başkanın bayrağı bıraktığı yerden Darıca’ya en güzel hizmetleri yapacaktır. Projeleri bizleri çok heyecanlandırdı. Bu Projelerle Darıca hak ettiği hizmete bugün olduğu gibi yarın da kavuşacaktır. Seçim sandıkta kazanılır Cumhur İttifakının adayı olarak Muzaffer bey sahada olacak, bizlerde yanında olacağız. 31 Mart akşamı diğer 12 İlçede olduğu gibi, Darıca da zaferi elde edecektir.”dedi.

SADECE BELEDİYE BAŞKANI DEĞİL GELECEĞİ OYLAYACAĞIZ

AK Parti Darıca İlçe Başkanı Ufuk Acay ise “31 Mart’ta yapılacak seçimlerin hayırlar getirmesini temenni ediyorum. Girdiğimiz tüm seçimlerden zaferle çıktık. AK Parti hareketi bir davayı temsil etmekte. 31 Mart seçimlerinde Darıca’yı yeniden ak kadrolara teslim edeceğiz. Darıca AK Parti ile büyük bir ivme kazandı. gönül belediyeciliği ve vizyon belediyeciliğinde önemli hizmetlerimiz oldu. AK Parti’de hizmet etmek bir bayrak yarışıdır. Memleket olarak zor bir dönemden geçiyoruz. AK Parti hareketi olarak dünya mazlumlarını kucaklayacak hizmetler yapacaktır. 31 Mart günü sadece belediye başkanı değil geleceğini oylayacağız.” Dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Projeler, halkımızın, yüzünü, güldürecek!,
Yorumlar
Haber Yazılımı