Haber Detayı
28 Ocak 2019 - Pazartesi 09:16
 
Projelerimizin merkezinde gençler olacak
Kazım Karabekir Mahallesi’nde Erzurumlu gençlerle çay sohbetinde bir araya gelen Bıyık, gençlere her zaman önem vereceklerini ve projelerin merkezinde gençler olacağını ifade etti.
Darıca Haberi
Projelerimizin merkezinde gençler olacak

Cumhur İttifakı’nın AK Parti Darıca Belediye Başkan Adayı Muzaffer Bıyık, Kazım Karabekir Mahallesi’nde Erzurumlu gençlerle çay sohbetinde bir araya gelerek fikir alışverişinde bulundu. Gençlerin fikirlerine her zaman önem vereceğini ifade eden Bıyık, “AK Parti gençlerin fikirlerine her zaman değer vermiştir. Biz de aynı şekilde Darıca’da yaşayan gençlerimizin düşüncelerini önemsiyoruz. Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Doç. Dr. Tahir Büyükakın ile birlikte hayata geçireceğimiz projelerin merkezinde gençler olacak. Gençler bizim geleceğimiz ve biz gençlerimizi en iyi şekilde yetiştirebilmek için elimizden geleni yapmaya gayret edeceğiz.

GENÇLERE YÖNELİK PROJELER
Devamında konuşan Bıyık, “Mahallelerimizde gençlik merkezleri inşa ederek, spor ve çok amaçlı salonlar yaparak gençlerimizin her türlü ihtiyacına cevap vereceğiz. Bu konuda siz gençlerin de fikir ve görüşlerini dinleyeceğiz. Gençlerin beklentilerini karşılamak için istişare içinde olacağız. Gençlerin bakış açılarına ihtiyacımız var. Gençlerin vizyonuna ihtiyacımız var. Bu nedenle gençlerin her zaman yanında olacağız” dedi. Gençlerin taleplerini de dinleyen Bıyık, gelen soruları da yanıtladı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Projelerimizin, merkezinde, gençler, olacak,
Yorumlar
Haber Yazılımı