Haber Detayı
18 Mart 2016 - Cuma 10:48
 
Saffet Sancaklı: Şov yapmasınlar’
Kocaeli Haberi
Saffet Sancaklı: Şov yapmasınlar’

MHP Kocaeli Milletvekili Saffet Sancaklı CHP Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan’ın ‘’Terör olaylarıyla ilgili komisyon kurulsun dedik. Ama AK Parti ve MHP’li vekiller reddetti’’ demesine sert çıktı. MHP Kocaeli Milletvekili Saffet Sancaklı, ‘’Halkı oyla kandırmak için yapılan şov yapmasınlar’’ dedi.

HÜKÜMETLE TERÖR KONUSUNDA ÇALIŞIRIZ

Sancaklı, “Biliyorsunuz 20 gün kadar bütçe görüşmelerinden dolayı Ankara’daydık. Bütçe görüşmeleri biter bitmez alana indik. MHP sanki büyük bir çalkantı içerisinde gibi görünüyor dışarıdan. Aslında öyle değil. MHP başta genel başkanımız olmak üzere dimdik ayaktadır. MHP’yi göreceksiniz. Her zamankinden daha güçlü bir şekilde çıkacak bu günlerden. MHP olarak terörün baskı kurmasına izin vermeyeceğiz. Bu terör belasından kurtulmalıyız. Tabi hükümet nasıl bir izleyecek ama biz terör konusunda her zaman yardım yapmaya hazırız. Dik durmaya devam edeceğiz. Tüm Kocaeli teşkilatları genel başkanımızın gözünde özel bir yeri var’’ diye konuştu.

ŞOV YAPMASINLAR

CHP Kocaeli milletvekili Tahsin Tarhan’ın ‘’Terör olaylarıyla ilgili komisyon kurulsun dedik. Önerge verdik. Ama AK Parti ve MHP’liler reddetti’’ demesine sert çıkan Sancaklı,’’Ne araştırılacakmış terör ile ilgili. Mecliste bulunan 3-5 milletvekiliyle ne komisyonu kuracakmış. Adam devleti tanımam diyor. Bunun nesini araştıracaksınız. Diyarbakır’da öldürülen Baro Başkanı olayını hatırlatmak istiyorum. Olaydan sonra bölgeye savcı zırhlı araçla gitti. Araca roketle saldırı düzenlendi. Biz milletvekilleri olarak ne yapabiliriz ki. Yaşananlar ortada. Halkı oyla kandırmak için yapılan şov yapmasınlar. Ankara’da ve Türkiye’de kaç kişi öldü. Terör bitirilecek. Bunun başka yolu yok’’ dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Saffet, Sancaklı:, Şov, yapmasınlar’,
Yorumlar
Haber Yazılımı