Haber Detayı
11 Ocak 2018 - Perşembe 22:34
 
Sakın Gebze'ye Girme
 
 
 
Gebze Haberi


KOCAELİ'nin Kandıra ilçesinde, polisin düzenlediği operasyonda U.B.,Van'dan aldığı 7 kilo 800 gram eroini İstanbul'a götürürken yakalandı. Uyuşturucu kuryesi U.B.'nin üzerinden, tenha yolları kullanması istenen ve bu amaçla izleyeceği güzergahla ilgili bir de not çıktı.

POLİSİN FİZİKİ TAKİBİYLE YAKALANDI

 Kocaeli Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğüekipleri, Van'dan Kandıra'ya gelerek, Ağva'ya giden yolcu otobüsüne binen U.B.'yi takibe aldı. Polis teknik ve fiziki takibin ardından otobüsü durdurarak, arama yaptı. Yapılan aramada U.B.'nin valizinde bulunan 7 kilo 800 gram eroin ele geçirildi.

VAN'DAN İSTANBUL'A KADAR İZLEYECEĞİ GÜZERGAHI KAĞIDA YAZMIŞLAR

 

 

 

Daha tenha olan bir güzergahı takip ederek İstanbul'a gitmeye çalışan, iller arasında bir otobüsten inip diğerine binen U.B.'nin üzerinde yapılan aramada ise izleyeceği yol güzergahlarının bulunduğu not ele geçirildi.

KOCAALİ İLE KOCAELİ'Yİ AYIRAMAYAN KURYE

Notta, Van'dan İstanbul'a kadar iller arasında yolcu otobüsleriyle devam etmesi, Kandıra'dan Şile yolunu kullanan yolcu otobüsleriyle İstanbul'a geçmesi, 'Kocaali' ilçesi ile 'Kocaeli' ili konusunda uyarıldığı, Kocaeli ve Gebze'ye girmemesinin istenmesi dikkat çekti. U.B.'nin gözaltına alındığı olayla ilgili soruşturma devam ediyor.

Kaynak: Editör:
 
 
 
 
Etiketler: Sakın, Gebze'ye, Girme,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Arşiv
Haber Yazılımı