Haber Detayı
02 Mayıs 2017 - Salı 13:09
 
SANCAKLI: “ÖNEMLİ TEMASLAR GERÇEKLEŞTİRİYORUZ!”
MHP Kocaeli Milletvekili Saffet Sancaklı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Hindistan gezisinde yer alması ile ilgili açıklamalar yaptı.
Kocaeli Haberi
SANCAKLI: “ÖNEMLİ TEMASLAR GERÇEKLEŞTİRİYORUZ!”

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, resmi temaslarda bulunmak üzere Hindistan’a giderken uçakta beraber olan MHP Kocaeli Milletvekili Saffet Sancaklı, o fotoğrafın ardından ilk defa konuştu. Sancaklı, “Ülke ekonomisine katkı sağlayacak önemli temaslar gerçekleştiriyoruz” dedi.

Türkiye’nin gündem ismi olan ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın özel uçak “TUR” ile Hindistan’a giden ekip içerisinde yer alan MHP Kocaeli Milletvekili Saffet Sancaklı, Türkiye basınından önce ilk defa gazetemize açıklama yaptı. Türkiye için bu ziyaretin çok önemli olduğunu belirten Sancaklı, iki ülkenin iş dünyasının bir araya geldiği önemli görüşmelerin yapıldığını söyledi.

BAHÇELİ’NİN İSTEĞİ ÜZERİNE GİTTİM

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli tarafından görevlendirdiğini belirten Sancaklı, “Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ile birlikte Hindistan programına katıldık. Bizim için Türkiye’yi temsil edebilmek gururdur. Resmi temaslarda bulunmak üzere geldik. Hindistan’ın başkenti Yeni Delhi’de, ülkenin önde gelen CEO’larıyla buluştuk. Ülkeler arasında ticaretin gelişmesi adına önemli çalışmalara imzalar atıldı” ifadelerini kullandı. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: SANCAKLI:, “ÖNEMLİ, TEMASLAR, GERÇEKLEŞTİRİYORUZ!”,
Yorumlar
Haber Yazılımı