Haber Detayı
19 Mart 2019 - Salı 13:40
 
Şayir, "Tarih yazacağız”
Dilovası’nı mahalle mahalle gezen Cumhur İttifakı AK Parti Dilovası Belediye Başkan Adayı Hamza Şayir, 7'den 70'e her kesimden büyük ilgi görüyor.
Dilovası Haberi
Şayir,

Cumhur İttifakı AK Parti Dilovası Belediye Başkan adayı Hamza Şayir, çalışmalarını sürdürürken, gittiği her yerde büyük ilgi görüyor. Sabah saatlerinde başladığı seçim çalışmalarında Dilovası'nın dört bir yanında hemşerileri ile bir araya gelerek destek isteyen Şayir, "12 Ocak'ta Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan tarafından adımızın açıklanmasının ardından Dilovalı hemşerilerimin desteğini alabilmek için durmaksızın halkımızla birlikte her platformda bir araya gelmeye çalışıyoruz” şeklinde konuştu.

KAPIM HERKESE AÇIK OLACAK

Hemşehrileri ile sohbet eden Şayir, “Şunu çok iyi biliyoruz ki; kader gayrete aşıktır. Gayret edeceğiz, çok çalışacağız ve Dilovası’nda hizmetlerimizi sürdüreceğiz. İlçemizin sorunlarını el birliği ile çözeceğiz. Genci, yaşlısı her daim bir arada olacağız. Kapım herkese açık olacak. Bizim davamız halkımıza en iyi hizmeti sunmak ve yaşadığımız kent Dilovası'nın en iyi hizmeti almasıdır. Seçilirsem eğer önümüzdeki 5 yılda halkımızın yüzünü asla kara çıkartmayacağım” ifadelerine yer verdi.

VAR GÜCÜMÜZLE ÇALIŞACAĞIZ

Konuşmasının devamında Şayir, “Hemşerilerimizin teveccühleri ile yönetimi emanet bilip, inşallah göreve başladığımızda 7/24, var gücümüzle Dilovamız için çalışacağız. İlçemizin her mahallesine eşit hizmeti götürmek için çalışacağız. Tabi bunları tek başımıza yapmayacağız. Büyükşehir Belediyemizin desteğiyle, meclis üyesi ekibimizle ve halkımızla istişarelerle sorunların üstesinden geleceğiz. Halkımızın her türlü önerisini dikkate alacağız. İnşallah 31 Mart'tan sonra ki 5 yılda da tarih yazacağız. Ben sadece AK Partililerden değil, Dilovası'nda ki tüm hemşerilerimin başkanı olacağım" dedi.  

Kaynak: Editör:
Etiketler: Şayir,, "Tarih, yazacağız”,
Yorumlar
Haber Yazılımı