Haber Detayı
17 Ocak 2019 - Perşembe 12:34
 
Şimdi sıra açılışta!
Çayırova Belediyesi tarafından yaptırılan Akse Mahallesi Hakcan Döven Semt Konağı’nın resmi açılışı 21 Ocak Pazartesi günü gerçekleştirilecek. Kocaeli’nin en donanımlı ve en büyük semt konağının açılışına Başkan Şevki demirci, tüm hemşerilerini davet etti.
Çayırova Haberi
Şimdi sıra açılışta!

HABER: ÖMÜR KAVRAN

Çayırova Belediyesi tarafından geçtiğimiz yıl hizmete açılan Akse Semt Konağı’nın resmi açılışı 21 Ocak Pazartesi günü gerçekleştirilecek. Kocaeli’nin en büyük Semt konağı olma özelliği gösteren Akse Mahallesi Hakcan Döven Semt Konağı’nın resmi açılışı 21 Ocak Pazartesi günü saat 15.00’de gerçekleştirilecek. Çayırovalılardan tam not alan tesisin ilimizde ikinci bir örneği yok. Diğer Semt Konaklarında olduğu gibi Akse Semt Konağında da Anne Çocuk Kulübü, Bilgievi, Gençlik Merkezi, Muhtarlık, kütüphane, etüt ve ders sınıfları, kurs alanları ve spor merkezine yer veren belediye, her mahalleye bir Semt Konağı projesinde önemli bir yol kat etti. Modern spor salonu, renkli ve tam donanımlı müzik odasıyla gençlere spor ve sanatı bir arada yaşatacak semt konağı; 4 katlı 2400 metrekare kapalı alanıyla Kocaeli’nin en büyüğü olma özelliğini taşıyor. Eğitim, sağlık, sosyal, kültürel ve sportif hizmetlerin verildiği semt konağı bölge için örnek teşkil ediyor.

DEMİRCİ DAVET ETTİ

Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci,  tüm Çayırovalıları açılışa davet etti. Eğitimden sağlığa, spordan sosyal ve kültürel alanlara kadar birçok hizmeti Semt Konakları ile tek bir çatı altında Çayırova’lıların hizmetine sunduklarını kaydeden Demirci, devam eden 2 ayrı Kültür Merkezi projelerinin içerisinde de Semt Konaklarının olduğunu ve projelerin tamamlanması ile birlikte Çayırova’nın her bir mahallesinde ve bölgesinde hizmet veren Semt Konakları olacağını söyledi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Şimdi, sıra, açılışta!,
Yorumlar
Haber Yazılımı