Haber Detayı
25 Şubat 2019 - Pazartesi 15:05
 
Sıradışı bir belediye başkanı olacağım'
Bağımsız Gebze Belediye Başkan Adayı Serap Çakır, köylere çıkarma yaptı. Köylerini ziyaret ederek vatandaşların sorunlarını dinleyen Çakır, "Seçildiğim takdirde öncekiler gibi halktan kopmayacağım. Alışılmışın dışında sıradışı bir belediye başkanı olacağım" dedi.
Gebze Haberi
Sıradışı bir belediye başkanı olacağım'

31 Mart tarihinde yapılacak olan yerel seçim süreci dahilinde çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdüren Bağımsız Gebze Belediye Başkan Adayı Serap Çakır, Gebze'de adeta ayak basmadık yer bırakmıyor. SKM programları kapsamında ziyaretlerini sürdüren Çakır, tüm gününü köy ziyaretlerine ayırdı. Beraberindeki kalabalık bir ekip ile, Pelitli, Balçık, Denizli, Mollafenari ve Yağcılar köylerini ziyaret ederek sorunları yerinden inceleyen Bağımsız Gebze Belediye Başkan Adayı Serap Çakır, vatandaşları dinledi.
 
SORUNLARI TEK TEK NOT ALDI
Köylerde sıcak ilgiyle karşılanan Serap Çakır, vatandaşların sorunlarıyla yakından ilgilendi. Vatandaşlar yaşadıkları sıkıntıları iletirken, Serap Çakır ise sorunları tek tek not aldı ve göreve geldiğinde gerekli çalışmaları yapacağını belirtti. 
 
HALKTAN KOPMAYACAĞIM
Köylerde bulunan esnaf ve kahvehaneleri dolaşan Bağımsız Gebze Belediye Başkan Adayı Serap Çakır, "Seçildiğim takdirde öncekiler gibi halktan kopmayacağım. Alışılmışın dışında sıradışı bir belediye başkanı olacağım. Bana 5 yıl bu yetkiyi verin, 5 yıl sonra bana destek vermeyenlerde benim tekrar belediye başkanı olmamı isteyecektir. Kendime güveniyorum" ifadelerini kullandı.
 
KÖYLER HİZMETTEN YOKSUN
2014 yılında köy statüsünden mahalle statüsüne geçen köy halkı bu durumdan rahatsız olduklarını belirtti. Vatandaşlar, "Köylerimiz bir kararlar mahalle yapıldı. Bu karardan sonra sıkıntılarımız daha da arttı. Mahalle olduğumuz halde yeterli hizmeti alamıyoruz. Yeniden köy olmak istiyoruz" diyerek şikayetlerini ilettiler. 
Kaynak: Editör:
Etiketler: Sıradışı, bir, belediye, başkanı, olacağım',
Yorumlar
Haber Yazılımı