Haber Detayı
22 Kasım 2017 - Çarşamba 19:08
 
SİYASETE GERİ DÖNÜYOR
2011 depreminde yaşamını yitiren öğretmenler anısına Van'a giden İstanbul Şişli Belediyesi eski Başkanı Mustafa Sarıgül, "2019 yerel seçimlerinde yeniden aday olacağım." dedi.
 
 
 
Siyaset Haberi


İstanbul  Şişli Belediyesi eski Başkanı  Mustafa Sarıgül, 2019 yerel seçimleri için yeniden aday olacağını söyledi. Sarıgül, "Yıllardan beri siyasi çalışmaların içerisindeyim. Hiçbir siyasi parti farkı gözetmeden bütün çalışmalarıma özen gösterdim. Bugünden sonra da nereye gideceğimizin kararını yaptığımız çalışmalar ve yurttaşlarımızın takdir duygusu gösterir. Yurttaşlarımız bizi nerede görmek isterse ben o noktada onlara hizmet etmek istiyorum."dedi.

ÖĞRETMENLER GÜNÜ İÇN VAN'A GİTTİ

Van depremi ardından  Şişli Belediye Başkanı olarak kente  Şişli Öğretmenevi'ni yaptıran  Mustafa Sarıgül, '24 Kasım Öğretmenler Günü' dolayısıyla kente geldi. Binanın son halini görmek için  Şişli Öğretmenler Evine gelen Sarıgül ve beraberindekileri,  İpekyolu ilçe Milli Eğitim Müdürü Şükrullah Yavuzer, Van-  ŞişliÖğretmenevi Müdürü Sinan Aldemir ve öğretmenler karşıladı.

"2019 SEÇİMLERİNDE ADAY OLACAĞIM"

Sarıgül, 2019 yerel seçimlerinde tekrar aday olacağını açıklarken, nereden aday olacağına ilişkin,"Seçimlerde yurttaşlarımızın takdiri ne olur, beni nerede görmek isterlerse orada olurum. Yıllardan beri siyasi çalışmaların içerisindeyim. Hiçbir siyasi parti farkı gözetmeden bütün çalışmalarıma özen gösterdim. Bugünden sonra da nereye gideceğimizin kararını bizim yaptığımız çalışmalar ve yurttaşlarımızın takdir duygusu gösterir. Yurttaşlarımız bizi nerede görmek isterse o noktada onlara hizmet etmek istiyorum. İnşallah sandıktan ilk çıkar çıkmaz ilk ziyaretimi de  Van'a yapacağım. Neden  Van'a yapacağım, birçok eser kazandırdım ülkemizin birçok noktasına. Ama  Van,  Şişli Öğretmenevi bu eserlerimin içerisinde en çok keyif aldığım baş tacı olarak düşündüğüm bir eserimiz" dedi.

Kaynak: Editör:
 
 
 
 
Etiketler: SİYASETE, GERİ, DÖNÜYOR,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Arşiv
Haber Yazılımı