Haber Detayı
31 Temmuz 2018 - Salı 22:53
 
Tecavüz Edilen Hamile Keçi Öldü!
Hamile keçi, 8 kişinin cinsel saldırısına uğrayarak öldürüldü. Keçinin sahibi Aslup Han "Uzaktan gelen acı acı melemeler üzerine olay yerine gittim. Keçim çoktan ölmüştü" dedi.
- Haberi
Tecavüz Edilen Hamile Keçi Öldü!

Keçinin sahibi Aslup Han, 'uzaktan gelen acı acı melemeler' nedeniyle kötü bir şeyden şüphelendiğini ve olay yerine ulaştığında keçisinin çoktan ölmüş olduğunu söyledi. Keçiyi öldüren grubun ise gözaltına alındığı öğrenildi. İddiaya göre, keçinin sahibi olay yerine ulaştığında, saldırganlardan üçü olay yerinde kalarak kendisini sakinleştirmeye çalışırken diğer beşi ise kaçarak uzaklaştı.

DAHA ÖNCE DE SALDIRIDA BULUNMUŞLAR

Han, "Bunlar daha önce de avluda kızıma sarkıntılık yapmayı denediler. Alarmı çalınca köylüler bunları yakalayıp dövdü. Ama 8 saat sonra geri dönüp keçimi kaçırdılar ve tecavüz ettiler" ifadelerini kullandı ve saldırganların sarhoş bir halde daha önce de keçiye sarkıntılık yaptığını ancak bu girişimi engellediğini söyledi.

8 SANIKTAN 3'Ü TESPİT EDİLDİ

 

 

 

Delhi'den 100 kilometre uzaklıktaki Haryana eyaletinin Mewat bölgesinde polis tarafından düzenlenen baskınlarla aranan şüpheliler, aynı zamanda eşcinsel ilişkiyi de suç kapsamına alan, Hint Ceza Kanunu'nun 377. bölümündeki 'doğa düzenine karşı cinsel ilişki' suçundan yargılanıyor. Polis yetkilisi Naazne Bhasin, AFP 'ye verdiği demeçte, "Sekiz sanığın üç tanesini belirledik ve polis ekipleri en kısa sürede onları tutuklamak için baskın düzenledi" ifadelerini kullandı. Yerel polis müfettişi Vipin ise, "Başlangıçta keçi hırsızları zannederek alarmı çalıştıran Khan, gördüğü şey karşısında şoka uğradı" dedi. Kaçak durumda olan şüpheliler aynı zamanda hayvana karşı şiddet suçundan da aranıyor.

 
Kaynak: Editör:
Etiketler: Tecavüz, Edilen, Hamile, Keçi, Öldü!,
Yorumlar
Haber Yazılımı