Haber Detayı
22 Mart 2016 - Salı 13:16
 
TECAVÜZ İDDASI OLAN 3 YAŞINDAKİ ÇOCUK ÖLÜM DÖŞEĞİNDE
Çayırova'da oturan ve tecavüz şüphesiyle hastanede tedavi altında tutulan 3 yaşındaki erkek çocuğun hayati tehlikesinin olduğu bildirildi.
Çayırova Haberi
TECAVÜZ İDDASI OLAN 3 YAŞINDAKİ ÇOCUK ÖLÜM DÖŞEĞİNDE

Çayırova'ya bağlı Yenimahalle'de oturan G.K., geçtiğimiz gün 3 yaşındaki oğlu A.C.K.'nin merdivenden düştüğünü söyleyerek Gebze Fatih Devlet Hastanesi'ne getirdi. Acil serviste görevli doktorlar çocuğu muayene ederken, vücudundaki morlukları ve bağırsaklarındaki yırtılma nedeniyle tecavüze uğramış olabileceği şüphesiyle polise haber verdi. Polis, G.K. ile nikâhsız yaşadığı M.Ç.'yi gözaltına aldı. Devlet hastanesinde ilk müdahale yapılan A.C. K. Gebze'de özel bir hastaneye sevk edilerek yoğun bakımda tedavi altına alındı. 

YOĞUN BAKIMDA

Hastanede  tedavi gören 3 yaşındaki A.C.K.'nin yoğun bakımda olduğu öğrenildi. A.C.K.’nın hayati tehlikesi olduğu için yoğun bakımda olduğu bildirilirken,  hayati tehlikesinin devam ettiği öğrenildi. A.C.K.’nın tedavi devam ederken öte yandan Gebze İlçe Sosyal Hizmetler Müdürlüğü ve Gebze Aile Danışma Merkezi'nin de çocuğun tedavisinin ardından kuruma verilmesi için gerekli çalışmayı başlattığı bildirildi. Ayrıca  Adli Tıp Kurumu'ndan gelecek olan raporlara göre çocuğun  kurum  tarafından koruma altına alınacağı öğrenildi. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: TECAVÜZ, İDDASI, OLAN, 3, YAŞINDAKİ, ÇOCUK, ÖLÜM, DÖŞEĞİNDE,
Yorumlar
Haber Yazılımı