Törk, Şampiyon Martıspor’u ağırladı!
Haber
05 Şubat 2019 - Salı 12:32
 
Törk, Şampiyon Martıspor’u ağırladı!
Darıca Kültür Martı Spor 1. Amatör Lig’den Süper Amatör Lig’e çıktı. Martıspor yönetimi desteklerinden dolayı CHP Darıca Belediye Başkan Adayı Yakup Törk’ü ziyaret etti.
Spor Haberi
Törk, Şampiyon Martıspor’u ağırladı!

CHP Darıca Belediye Başkan Adayı Yakup Törk, Darıca Kültür Martı Spor’u Kocaeli Sekaspor ile oynadığı maçın ardından ziyaret ederek Süper Amatör Lig’e çıkmasından ötürü tebrik etmişti. Törk, Seka ile oynanan ve farklı kazanılan maçın ardından Darıca ekibinin soyunma odasına giderek takıma şampiyonluk primi de açıklayarak jest yapmıştı. Dün, Darıca Kültür Martı Spor yöneticileri ve teknik heyeti Törk’e bir ziyaret gerçekleştirerek desteklerinden ötürü teşekkür etti. Ekip, yapılacak şampiyonluk gecesi ile ilgili de görüş alışverişinde bulundu.

EŞİT DESTEK VERECEĞİZ

Ziyarette konuşan CHP Darıca Belediye Başkan Adayı Yakup Törk, “Sporcu kimliği olan bir başkan adayı olarak da Darıca’da eğitim ve kültürle birlikte bir spor kenti olarak Darıca’yı hayal ediyoruz. Darıca’da sporun her alanda yaşandığı ve uygun ortamlarda buna dair yatırımların yapıldığı bir Darıca zor değil. Amatör spor kulüplerinin sıkıntısını bilen, bizzat bu yöneticilik yapmış spor adamı olarak yaşanan sıkıntıları çözüp, üst liglere yetişmiş gençlerimizle birlikte çıkacağız. Tüm amatör ligdeki takımlara gerekli malzeme yardımlarının yapıldığı, bizzat futbolcu yetiştirilecek bir mekanizmaya kavuşması için tüm amatör spor kulüplerine göreve geldiğimizde eşit destek vereceğiz” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Törk,, Şampiyon, Martıspor’u, ağırladı!,
Yorumlar
Haber Yazılımı