Haber Detayı
17 Nisan 2020 - Cuma 13:29
 
Törk’ten duyarlı davranış
DARICALI YAKUP TÖRK, ŞU ZOR GÜNLERDE DARICA İÇİN ÖRNEK OLACAK BİR DAVRANIŞ SERGİLEDİ
Darıca Haberi
Törk’ten duyarlı davranış

31 Mart 2019 seçimlerinde Darıca Belediyesine CHP'den başkan adayı olan Yakup Törk, Darıcalı vatandaşlara dağıtmak üzere maske alarak, ihtiyacı olanlara dağıtacağını açıkladı.

31 Mart 2019 seçimlerinde Darıca Belediyesine CHP'den başkan adayı olan Yakup Törk, Darıcalı vatandaşlara dağıtmak üzere maske aldı. Corona virüs salgınını yaşadığımız şu dönemde maskeleri ihtiyacı olanlara dağıtacağını açıklayan Törk, Sosyal Medya hesabından yaptığı açıklamada maske konusunda herkese gerekli desteği sağlayacağını ifade etti.

ELİMİZDEN GELENİ YAPMAYA HAZIRIZ

Törk açıklamasında şunları kaydetti. ''Sevgili Darıcalı hemşerilerim; yaşadığımız bu zorlu süreçten hep beraber olarak gönül birliğiyle çıkacağız. Yaşanılan bu salgından ailemizi ve kendimizi korumak için zorunlu olmadıkça evde kalarak izole olmak, yakın temaslardan kaçınmak ve zorunlu hallerde dışarı çıktığımızda maske kullanmak şart. Ekmeğinin peşinde koşan veya herhangi bir zaruri ihtiyacından dolayı evlerinden çıkmak zorunda kalan sevgili hemşerilerim. Elimizden geldiğince sizlere maske ulaştırmak için hazırız. Aşağıdaki telefon numarasına isim-soy isim ve adresinizi mesaj atarak bizimle paylaşın, gönüllü arkadaşlarımız ücretsiz olarak maskenizi kapınıza kadar getirsin”

Kaynak: Editör:
Etiketler: Törk’ten, duyarlı, davranış, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı