Haber Detayı
11 Kasım 2018 - Pazar 10:45
 
‘’Ülkemizin kalkınmasını sağlayan herkese teşekkür ediyorum’’
Başkan Karaosmanoğlu, Dilovası İMES OSB’de üretim yapan ve 1977 yılında kurulan YILMAZ Makine’yi ziyaret etti.
Dilovası Haberi
‘’Ülkemizin kalkınmasını sağlayan herkese teşekkür ediyorum’’

Türk Dünyası Belediyeler Birliği (TDBB) ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Dilovası İMES OSB’de üretim yapan ve 1977 yılında kurulan YILMAZ Makine’yi ziyaret etti. PVC Alüminyum Profil İşleme Makinelerinin kurulum, Teknik Bakım, Arıza, Yedek parça ve aksesuar, ihtiyaçlarını karşılamak amacı ile Ürün Satış, Teknik Destek, Arıza Onarım ve Yedek Parça Satışlarını gerçekleştiren Yılmaz Makine’nin ülke ekonomisine katkı sunduğunu dile getiren Başkan Karaosmanoğlu, “İstihdam üreten, çalışanın hakkını zamanında ödeyen ve ülkemizin kalkınmasını sağlayan herkese teşekkür ediyorum” dedi.

“GELİŞİMİ İLKE EDİNMESİ DE AYRI BİR ÖNEME SAHİP”

Dünya üzerinde 85 ülkeyi aşkın ihracat hacmiyle farklı kıta ve ülkelerde satış ve üretim faaliyetlerini sürdüren Yılmaz Makine’nin, dünya genelinde de 65’in üzerinde bayi ağına sahip olmasını öğrenen Başkan Karaosmanoğlu, “Yılmaz Makine, değişen ihtiyaçlara yönelik araştırma, geliştirme, tasarım, üretim, satış ve satış sonrası alanlarında hizmet vermesi dünya pazarlarına hâkim olmasına da büyük katkı sunuyor. Çözüm ortaklarının mekatronik, pnömatik, hidrolik hidropnömatik alanlarındaki teknolojilerini kullanarak gelişimi ilke edinmesi de ayrı bir öneme sahip” diye konuştu.

“TÜM ÇALIŞANLARINI VE İDARECİ KADROSUNU TEBRİK EDİYORUM”

İMES OSB Yönetim Kurulu Başkanı İrfan Küçükay’ın da yer aldığı ziyaretlerde yetkililerden üretilen ürünler hakkında bilgi alan Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, “Sağladığı hızlı büyüme ile sektörel, toplumsal ve bireysel çıkarları da göz önünde bulunduran Yılmaz Makine, ülkesinin, sektörünün ve üretim hacminin yükselmesi için yatırımlarda bulunmaktadır” açıklamasını yaptı. Üretim hattında inceleme de yapan Başkan Karaosmanoğlu, “Yerli üretim yapan, insan kaynağımızı güvenen kurumlar ülkemizin büyümesine büyük katkı sunmaktadır. İnsanına ve çalışanı değer veren, üstün kalite ve ilkelere dayandıran Yılmaz Makine’nin tüm çalışanlarını ve idareci kadrosunu tebrik ediyorum” şeklinde konuştu. Yılmaz Makine Ar-Ge Merkezi Yatırım Projesi Yöneticisi Mahmut Yılmaz ise, “Geliştiriyoruz ve üretiyoruz. Ülkemizin gelişmesi ve dünya pazarlarına hâkim olması için AR-Ge Merkezimizde ki teknik ekibimizle yoğun bir şekilde çalışıyoruz” vurgusu yaptı. Ziyaret çekilen hatıra fotoğraflarının ardından sona erdi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: ‘’Ülkemizin, kalkınmasını, sağlayan, herkese, teşekkür, ediyorum’’,
Yorumlar
Haber Yazılımı