Haber Detayı
24 Şubat 2017 - Cuma 08:44
 
ÜLKÜCÜLER GEBZE’DE BİLGİ YARIŞMASI DÜZENLEDİ!
Kocaeli Ülkü Ocaklarının düzenlediği Ülkücü Şehit Yılmaz Taşkın bilgi yarışması Gebze Osman Hamdi Bey Kültür Merkezin de gerçekleşti.
Gebze Haberi
ÜLKÜCÜLER GEBZE’DE BİLGİ YARIŞMASI DÜZENLEDİ!

 

TAŞKIN; “GENÇLİĞE ÇOK FAYDALI FAALİYETLERDE BULUNUYORUZ”

Şehit Yılmaz Taşkın bilgi yarışması adı altında gerçekleşen program da il başkanı Melikşah Taşkın yaptığı konuşmada Şehit Yılmaz taşkın bilgi yarışmasının çok faydalı ve faaliyetlerimizin içerisinde önem verdiğimiz bir programdır. Gençlerimize böylelikle sorulan sorularla hem tarihimizi hem dinimizi bir anlamda hatırlatma fırsatı elde ediyoruz” dedi.

Yarışma komisyonun da, Türkav Kocaeli Şube başkanı Ahmet Vicdan, Türkav üyesi Gebze Ülkü Ocağı eski başkanı Orhan Kütük, Çayırova Ülkü Ocağı eski başkanı Fatih Kılıç, hazır bulundular.

 

 

 

 

 

 

ÜLKÜCÜ CAMİASI YARIŞMADA HAZIR BULUNDU

Programa Kocaeli Ülkü Ocakları başkanı Melikşah Taşkın ve yönetimi, ilçe ocak başkanları ve MHP Kocaeli il başkanı Aydın Ünlü, Gebze MHP ilçe başkanı Ferit Taşdemir, Çayırova MHP ilçe başkanı Abdullah Adanur katıldılar.

Kocaeli İlçeler arası bilgi yarışmasına; Karamürsel, Kartepe, Başiskele, Gebze, Darıca, Bekirpaşa, Körfez, Yarımca, Derince, Çayırova ilçe Ülkü Ocakları Katılım sağladı. Düzenlenen yarışmayı Kartepe Ülkü Ocağı birincilikle tamamladı. Kartepe Ülkü Ocağını temsil eden Muhammet Bekir DÜLGER, Emirhan Akgün, Ahmet Karakaya ya Temsil etti. Kocaeli Ülkü Ocaklarının yeni dönemde, eğitime önem verdiği görülürken yarışmacıların kıyasıya bir mücadele sergilediler. Programın sonun da Kocaeli Ülkü Ocakları başkanı Melikşah Taşkın, birinci olan Kartepe Ülkü Ocağını temsil eden gençlere 3 adet Laptop hediye etti.

Taşkın takdim sonrası kazanan gençlere yönelik yaptığı konuşma da, “eğitim faaliyetlerin de göstermiş oldukları çabadan dolayı eğitim birim başkanlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: ÜLKÜCÜLER, GEBZE’DE, BİLGİ, YARIŞMASI, DÜZENLEDİ!,
Yorumlar
Haber Yazılımı