Haber Detayı
01 Ağustos 2018 - Çarşamba 08:57
 
Ünlü’den Eryarsoy’a hayırlı olsun ziyareti
MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, yönetim kurulu üyeleri ile birlikte 26 Temmuz’da AK Parti İl Başkanlığına ataması gerçekleştirilen Abdullah Eryarsoy’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ziyarette Eryarsoy’un yönetim kurulu da hazır bulundu.
 
 
 
Siyaset Haberi


İL BAŞKANLIĞINA  GETİRİLMESİ ÖNEMLİ

Ziyarette konuşan MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, “Siyaset zor iştir. Abdullah beyin de üç dönem AK Parti icra kurullarında görev alması, bu dönemde Kocaeli gibi bir ilde AK Parti il başkanlığına getirilmesi son derece önemlidir. Birlikte katıldığımız tüm toplantılarda Abdullah beyin il başkanı olarak seçilmesini de kendi aramızda değerlendirmiştik. Kocaeli siyasetinde bu diyalog devam edecektir. Bu zorlu süreçte Abdullah beyin vereceği mücadele önemlidir. Allah utandırmasın, hayırlı olsun diyorum” dedi.

CUMHUR İTTIFAKINA ÜNLÜ’NÜN KATKISI BÜYÜK

AK Parti İl Başkanı Abdullah Eryarsoy ise, “Başkanımızın teveccühlerine teşekkür ediyorum. 24 Haziran için yola çıkarken Cumhur İttifakı’na en güçlü destek Kocaeli’den gelecek demiştik. Öyle de oldu. Cumhur İttifakı’nda MHP’nin, Aydın Ünlü’nün katkısı büyüktür. Kendisine ve parti teşkilatına teşekkür ediyoruz” dedi.

Kaynak: Editör:
 
 
 
 
Etiketler: Ünlü’den, Eryarsoy’a, hayırlı, olsun, ziyareti,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Arşiv
Haber Yazılımı