Haber Detayı
23 Mayıs 2018 - Çarşamba 10:34
 
Zeki Aygün, “Bizde Küskünlük Asla Olmaz”
AK Parti Milletvekili Zeki Aygün, 24 Haziran seçimleri öncesinde YSK’ya teslim edilen aday listesinde yer alamamasının ardından bir açıklama yaptı. Aygün, “Bize görev verilmedi diye üzülmek, küsmek gibi bir durum söz konusu olamaz.” dedi.
 
 
 
Siyaset Haberi


AK Parti Kocaeli Milletvekili ve MKYK üyesi olan Milletvekili Zeki Aygün, önceki gün açıklanan 27. Dönem Milletvekili aday listesinde yer almadı ama ertesin gün sabah saatlerinden itibaren seçim çalışmaları için sayadaydı. İzmit’te bir dizi ziyarette bulunan Milletvekili Zeki Aygün, İl Seçim Koordinasyon Merkezi’ni de ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi aldı.

 “SEÇİM BOYUNCA SAHADA OLACAĞIM”

Milletvekili Zeki Aygün, yeniden aday gösterilmemesi ile ilgili haber sitelerinde yer alan haberlere değinerek, “Biz bu partinin kurucusuyuz. Bugüne kadar da hiçbir görev talebimiz olmadı, verildi. Bizim anlayışımızda da bu vardır. O yüzden bugün bize görev verilmedi diye üzülmek, küsmek gibi bir durum söz konusu olamaz. İnandığımız kutlu davamız için seçim boyunca sahada olacağım. 16 ‘altın’ yılı geride bırakan bir partiyiz. Milletimiz bizden biz onlardan razıyız. 24 Haziran’da da sandıktan ilk turda Cumhurbaşkanımızı ‘başkan’ olarak seçeceğiz. Bunun için de seçim gününe kadar sahada olacağız, vatandaşlarımızın kapısını çalacağız.” dedi.

Kaynak: Editör:
 
 
 
 
Etiketler: Zeki, Aygün,, “Bizde, Küskünlük, Asla, Olmaz”,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Arşiv
Haber Yazılımı