Haber Detayı
09 Ocak 2018 - Salı 11:00
 
Zirvede Fatih Devlet Hastanesi Konuşuldu
Gebze Fatih Devlet Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Gökhan Nalbant, Gebze Teknik Üniversitesi Rektörü Haluk Görgün’e bir ziyaret gerçekleştirdi.
Gebze Haberi
Zirvede Fatih Devlet Hastanesi Konuşuldu

Gerçekleştirilen ziyarette, Gebze Fatih Devlet Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Gökhan Nalbant’a İdari Mali İşler Müdür Yardımcısı Mehmet Akif Erdoğan eşlik etti. Ziyarette konuşan Başhekim Nalbant, “Türkiye’de ilçe adı ile kurulan tek üniversitesi olan Gebze Teknik Üniversitesi, geçtiğimiz günlerde açıklanan yenilikçilik ve girişimcilik endeksinde Türkiye’de onca köklü üniversiteleri geride bırakarak sıralamada üçüncü sıraya yerleşti. Bu başarı siz rektörümüzün, öğretim görevlilerimizin ve öğrencilerimizindir. Gebze’nin adını yücelten siz rektörümüzü, öğretim görevlilerimizi ve öğrencilerimizi tebrik ederim. Yeni yapılan hastane binamız hakkında değerli görüşleriniz ve misafirperverliğiniz için ayrıca teşekkür ederim.” dedi.

TÜRKİYE’DE ÜÇÜNCÜYÜZ

Başhekim Nalbant’a nazik tebrikinden dolayı teşekkür eden Gebze Teknik Üniversitesi Rektörü Haluk Görgün, “Tebriklerinizden dolayı teşekkür ederim. Üniversitemizin konumu bilimsel gelişme açısından önemli. TÜBİTAK’ın araştırma enstitülerinin hemen komşusu olan, yanında Türk Standartları Enstitüsü’nün araştırma laboratuvarlarının olduğu, Bilişim Vadisi’nin olduğu, sanayinin kalbinde olan bir üniversite olarak bu avantaj ve fırsatları değerlendirebilen bir yaklaşımla yenilikçilik ve girişimcilik endeksine hazırlandık. Hazırlığımızın karşılığını alarak Türkiye’de üçüncü sıraya yerleştik. Nazik ziyaretinizde ötürü teşekkür ederim.” diye konuştu. Gerçekleştirilen ziyaret çekilen hatıra fotoğrafı ile son buldu.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Zirvede, Fatih, Devlet, Hastanesi, Konuşuldu,
Yorumlar
Haber Yazılımı